Previous Article Next Article Po čem ženy touží?

Po čem ženy touží?

Po čem ženy touží? Posted on 4.6.2019

Notná dávka romantiky

I když se vaše vyvolená tváří jako drsnačka, která chlapa k životu nepotřebuje, neznamená to, že netouží po romantických gestech. Romantická gesta nemusí být nutně okázalá a drahá, jako nám servírují v romantických filmech.  Stačí, když ji po cestě z práce natrháte květiny do vázy, nebo jí ve večerce koupíte oblíbený kousek čokolády.
silueta dvojice

Láska prochází žaludkem

Myslíte si, že přes jídlo se nechají sbalit pouze muži? To jste na omylu. Na ženy působí muž v kuchyňské zástěře a s vařečkou v ruce mimořádně sexy! Že vařit neumíte? O jídle to tak úplně není, žena především ocení vaši snahu a případné kulinářské neúspěchy bude považovat za roztomilé. Pokud si na to ani tak netroufáte, vždy to jistí příjemná restaurace, kam ji můžete pozvat.

Sex, sex a zase sex

Ženy sex milují stejně jako pánové. Bohužel si mnoho mužů myslí, že čím větší a rychlejší přirážky, tím větší uspokojení pro dámu. Pravda je ale taková, že sex ženy neberou jako závod. Zaměřte se na předehru, sledujte, co se jí líbí a věnujte jí spoustu pozornosti. U sexu by mělo platit, že dámy jsou na prvním místě. Ani po samotném milování se ženě nezapomeňte věnovat a tím opravdu nemyslíme to, abyste jí pokládal otázky typu „tak co, jakej jsem byl?“, ale stačí se přivinou a dodat jí pocit bezpečí.
vstupenky u růží

Zajímejte se o ni

Že holky rády tlachají je všeobecně známé. Dejte ji prostor a poslouchejte co říká. Vaše pouhé přikyvování, když jste myšlenkami jinde, brzy odhalí a bude se cítit dotčená a nezajímavá. Dejte ji najevo, že vás její život zajímá a pokládejte i doplňující otázky. Prejte se na věci kolem jejího života, zajímejte se o její zvířecí mazlíčky a vyslechněte si i drby o jejich kamarádkách.  Nezapomeňte na to, že když si žena stěžuje, nedělá to proto, abyste jí problémy pomohl vyřešit, většinou chce jen vyslechnout a podpořit.