Previous Article Next Article Rozloučení se svobodným životem
Posted in Muži

Rozloučení se svobodným životem

Rozloučení se svobodným životem Posted on 11.11.2018

V naší zemi není právě typickou tradicí slavit rozlučku se svobodou tak, jak tomu bývá v jiných krajích. Přesto se k nám tento trend dostal a mnoho mužů se s ním ztotožňuje a na oslavě ukončení svobodného života trvají. Dokonce se na ní vyloženě těší a považují ji za větší událost než samotná svatba, která jich v brzké době čeká.

přátelé u ohně

Proč je důležitá?

Při uspořádání „rozlučky“ každý muž myslí na to, že si ji chce užít naplno se vším, co k ní patří. Její myšlenkou přitom zůstává to, že se etapa v životě muže, která mu poskytovala určitou volnost a možnosti uzavírá a do jeho života se blíží změna. A to skutečně velká. Nutno podotknout, že ne všechno se dá stihnout v průběhu jednoho dne „naposledy“ zažít, ale drtivá většina mužů (budoucích ženichů) se snaží přiblížit tomu, aby toho nebylo vůbec málo.

Taktéž je to konec mladistvého života plného nezodpovědných a bláznivých činů, protože se z vás stane manžel – a tedy i rodinný příslušník. Svatba v určitém ohledu svazuje a platí, že už si nebudete moci dělat, co chcete a kdykoliv se vám zachce.

V neposlední řadě je hlavním tématem věrnost, kterou se chystáte slíbit, a to už navěky jedné ženě, se kterou plánujete prožít celý váš život. Tím pádem se musíte zapřísahat všem včetně vaší ženy, že vás už žádná jiná nebude nikdy zajímat.
pití lahváčů

Jak si ji naplánovat a prožít?

Obecně platí, že na takové rozlučce nejsou vítané ženy. V některých případech si budoucí ženich (nebo alespoň jeho společníci) potrpí na přítomnosti společnice, která jim poskytne striptýz. V tom lepším případě jde pouze o to, aby na ní nechybělo dostatek alkoholu a nejbližších přátel. Místo si můžete zvolit veřejné, někde v restauraci, hospodě nebo v klube, ale můžete dát přednost i tajné rozlučce v soukromí, někde v bytě nebo na chatě.

V poslední době se však stalo moderní, uspořádat rozlučku se svobodou společně s oběma partnery a jejich známými. V takovém případě se jedná o jednu velkou oslavu, která zahrnuje to, že se všichni zabaví a užijí si poslední dny „na svobodě“ dohromady, bez potřeby dělit se na tábor mužů a tábor žen. Věřte tomu, že i taková událost má něco do sebe, a pokud už máte nutkání ji absolvovat, můžete zvážit i tuto možnost.

 

4.2/5 - (14 votes)