Previous Article Next Article Dětské domky mají úspěch venku, ale i doma
Posted in Produkty

Dětské domky mají úspěch venku, ale i doma

Dětské domky mají úspěch venku, ale i doma Posted on 8.9.2020

Najít pro vaše dítě ideální prvek, který by ho něčím zaujal a zpestřil i jeho způsob hraní, je velkou výzvou nejen pro vás, ale i jiné rodiče. Někdy je totiž náročné děti rozptýlit a trefit se správnou volbou hry do jejich vkusu a rovněž jich potěšit výjimečným dárkem na delší dobu než jenom pár dní. Právě z toho důvodu byste měli při nákupu dětského zboží být vybíraví a hledat v sortimentu něco, co boduje u většiny malých ratolestí bez ohledu na pohlaví.

Hrací stan pro děti https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/detske-stany-a-domecky-pro-deti/ do kategorie těchto neobyčejných prvků nepopíratelně patří a v případě, že ho doma ještě nevlastníte, neváhejte se rozhlédnout v naší nabídce a jeden z nich vybrat i pro vašeho malého neposedu.

děti v tunelu

Designově nepřehlédnutelný

V dětském pokojíčku může tento stan plnit funkci účelovou, ale i estetickou.

Vaše dítě, ať už je to holčička nebo kluk si ho oblíbí díky jeho všestrannosti a malému prostoru, který bude patřit pouze jemu. Vstup rodičů do těchto domečků je zpravidla zakázaný, díky čemu v něm bude mít soukromí a mnoho příležitostí k tomu, jak si dopřát hru dle svého přání v pevnosti, která patří jenom těm nejmenším.

Vzhled těchto stanů se v mnoha ohledech liší, protože ho nalezete nejen v podobě teepee, klasického čtverce nebo jednoduchého hradu s jedním otvorem, ale i ve variantě s tunelem nebo zahrádkou. Rozměr tohoto domku tedy závisí od toho, jakému typu dáte vy a vaše dítě přednost.

hračky na zahradě

Báječný na hraní venku

Pokud vlastníte rodinný dům s dvorkem nebo zahradou, přizpůsobte její účel i hrám, které jsou vhodné pro děti. Nespočet hraček, které se vám na ní nacházejí doplňte ještě o zahradní domek, který lze v době nepříznivého počasí snadno schovat a v případě potřeby umístit vždy na jiné místo. Vaše dítě z něho bude nadšené a rozhodně se díky němu na vaší zahradě nudit nebude.

Stejně tak jako jeho kamarádi, kteří si v něm budou hrát společně s ním.