Previous Article Next Article Dokonalá péče o bazénovou vodu
Posted in Produkty

Dokonalá péče o bazénovou vodu

Dokonalá péče o bazénovou vodu Posted on 19.1.2018

Většina z Vás je zvyklá, že se k ošetření bazénové vody používá chlor. Každý si jistě pamatuje z veřejných koupališť ten známý zápach chloru, který byl cítit z vody. A tak i k ošetření domácích zahradních bazénů jsou lidé zvyklí si pořizovat chlorové přípravky. Ovšem jsou lidé, kteří jsou na chlor přecitlivělí, nebo dokonce i alergičtí. Ať už Vám vadí pouze chlorový zápach nebo mazlavost vody obsahující chlor, či dokonce trpíte nějakou kožní chorobou, která zabraňuje tomu, abyste si mohli užívat v létě vodních radovánek v bazénu, v každém tomto případě jsou právě pro Vás vhodné kyslíkové přípravky pro úpravu bazénové vody.

čirá voda

V naší široké nabídce najdete kyslíkové tablety, které můžete přesně tak jako chlorové vložit do dávkovače nebo do plováku a nechat pozvolna rozpouštět v bazénové vodě, a které ošetří bazénovou vodu stejně jako chlor a to bez chemického chlorového zápachu http://blog.mall.cz/bydleni/4-tipy-jak-zbavit-pracku-zapachu-310.html a bez jakýchkoliv jiných změn vlastností vody. Kyslíkové tabletové přípravky jsou vhodné právě pro lidi s citlivější pokožkou a také s různými kožními problémy, kteří by si do běžně ošetřené bazénové vody nemohli jít užívat vodní zábavy.

Kyslíkové tablety jsou k dostání v provedení mini pro malé bazény a vířivky a provedení maxi pro střední a velké rodinné bazény a to v různě velkých baleních podle toho, jak se chcete dopředu zásobit. Každopádně v naší nabídce najdete také další přípravky bezchlorové chemie a to jak v kapalné podobě, tak také v podobě krystalů. Každopádně ke každému takovému přípravku je velmi dobré ještě navíc pořídit tak zvaný aktivátor, díky kterému se účinné látky z těchto přípravku rychleji a účinněji dostávají do celého obsahu Vašeho koupacího zařízení.

tablety

Samozřejmě, pokud jste zastánci běžného ošetřování bazénové vody, tak pro vás máme v nabídce připravené i přípravky chlorové v kapalné, sypké i tabletové formě a to ve velkém výběru, vysoké kvalitě a za velmi příznivých cenových podmínek.