Previous Article Next Article Finance, na které dosáhnete
Posted in Finance

Finance, na které dosáhnete

Finance, na které dosáhnete Posted on 21.2.2019

Už do čtyřiadvaceti hodin je možné začít čerpat finanční hotovost ze svého účtu díky podnikatelskému úvěru. Myslíte, že je to nemožné? Pokud půjdete do banky, tak to zřejmě možné nebude. Než o vás zjistí tu spoustu nezbytných informací, tak uplyne daleko více času.

kufr peněz

  • U nebankovního poskytovatele je možné získat úvěr už za skutečně krátkou dobu.
  • Stačí k tomu totiž jen několik málo kroků.
    • Začít můžete tím, že ofotíte svou nemovitost, kterou vložíte jako protihodnotu úvěru.

Nemovitostí může být prakticky cokoliv. Od rodinného domu až po družstevní byt nebo i pozemek. Hypotéka se poskytuje i na koupi nemovitosti. Po podepsání smlouvy vám budou peníze zaslány obratem. Jestliže máte obavu, že vaše daňové přiznání nemá dostatečně vysokou částku, pak je to naprosto zbytečná starost. Finanční produkt, kterým je hypotéka bez doložení příjmu, nutnost vysokých příjmů nevyžaduje. Tato hypotéka, která je určena ale pouze pro podnikatele, se může doplatit v podstatě kdykoliv v průběhu splácení. Pokud tak učiníte, nebudete v žádném případě obtěžováni nějakými nesmyslnými sankcemi.

  • Můžete však svůj závazek splácet i po dobu třiceti let.
  • Vždy záleží na vašem rozhodnutí a na domluvě.

peněženka

Tolerantní věřitel

Přesto, že je tento finanční produkt od nebankovního poskytovatele určen pouze pro účely podnikatelské, jedná se o půjčku bezúčelovou. Peníze mohou být tedy použity v podstatě na cokoliv.

  • Kromě tolerance nízkých příjmů je zde i možnost tolerance záznamů v registrech dlužníků.
  • S tím bývá v bance také dost velký problém.
  • Jakmile banka zjistí, že vaše rejstříky nejsou čisté jako padlý sníh, pak se s vámi odmítne na téma úvěru vůbec bavit.

Rozhodně to však neznamená, že poskytovatel půjčí peníze někomu, o kom nemá jistotu, že je schopen svým závazkům dostát. Jen jsou prostě pravidla trochu méně přísná.