Previous Article Next Article Hrozí vám dlouhodobější výpadek elektriky? Vypůjčete si elektrocentrálu či dieselagregát
Posted in Produkty

Hrozí vám dlouhodobější výpadek elektriky? Vypůjčete si elektrocentrálu či dieselagregát

Hrozí vám dlouhodobější výpadek elektriky? Vypůjčete si elektrocentrálu či dieselagregát Posted on 8.1.2018

Dnes je ten život poněkud jiný. Bez elektriky si svůj život jednoduše již neumíme představit. Naprosto katastrofická nám přijde pouze myšlenka na to, že přijdeme domů a nerožneme si světlo. Nemohli bychom však pustit ani televizi, trávit delší čas na počítači, protože bychom jej nemohli dobít, mnoho lidí by si však ani neuvařilo. Většina sporáků a varných desek je v současné době také na elektriku.
Každá odstávka nebo výpadek elektřiny nás proto dokáže pěkně naštvat. Zvlášť, pokud máme zrovna rozvařený oběd nebo rozkoukaný zápas či naplánovanou práci. Co však takový výpadek způsobí ve velkých firmách? U běžných obyvatel dojde maximálně k tomu, že si opět uvaří i pár hodin později. U velkých firem může jít již během jednoho dopoledne bez proudu o mnohatisícové škody.

agregát

Jestliže by k tomu mělo dojít, lze si vypůjčit či pronajmout elektrocentrály nebo dieselagregáty. Co to vlastně je?
Jedná se o zařízení, které se používá jako zdroj elektrické energie. Jeho využití může být praktické v místech, kde prostě chybí rozvodná síť. Většinou se však využívá jako záložní zdroj v době, kdy je by měla být omezena dodávka elektrické energie. Jejím hlavním úkolem je tak zajištění nepřetržité dodávky elektriky, což mohou právě firmy velmi ocenit. Elektrocentrály mohou být vyrobeny jako stacionární nebo mobilní.

generátor

Jestliže tedy došlo k nečekanému výpadku elektriky ve firmě, nebo jste dostali informaci o plánované odstávce elektřiny, využijte tohoto zařízení a zmírněte tak výši možných škod pro firmu.
Rovněž se však tyto přístroje využívají také při různých venkovních akcí, ať už se jedná o sportovní či kulturní programy (například se mohou konat festivaly, představení v letním kině, koncerty). Elektrocentrály využívají také filmaři při natáčení filmů v terénu. Využití však najdou také během výstavby silnic, jako záložní napájení pro nemocnice, kde mají velice důležitý význam či ve ski areálech nebo ve vojenství.