Previous Article Next Article K útulné zahradě patří možnost posezení v pergole
Posted in Služby

K útulné zahradě patří možnost posezení v pergole

K útulné zahradě patří možnost posezení v pergole Posted on 12.11.2022


Spousta z nás vnímá zahradu jako místo pro klid a pohodu. Je totiž skvělé si v letních dnech sednout s šálkem kávy na terasu nebo v horkém odpoledni relaxovat u bazénu či v houpací síti pod stromem. Co všechno by měla Vaše dokonalá zahrada mít? Každý z nás má jiné priority, potřeby a požadavky. Pro mě je důležitý kvalitní trávník. To je základ pro další plánování. Pokud se nám líbí jezírka, keře nebo ovocné stromy, musíme si rozvrhnout, co vše se nám na zahradu vejde. Není žádoucí mít přehlcený prostor. To už pak značí spíš chaos než klid. Jezírka mohou být menší nebo třeba větší s dřevěnou lávkou.

Závěsná houpačka

Z ní se vejde mezi ovocné stromy. Jablka, hrušky, třešně a také mezi keře. Rybíz a angrešt. Pro milovníky ovoce je to ráj. Ve stínech stromů vypadá dokonale houpací síť nebo lavičková houpačka. V horkých dnech to každý uvítá. A rozhodně popřemýšlejte o květinách. Umístit je můžete třeba do okrasných záhonů či skalek. Nebo také do truhlíků, které se dají zavěsit či položit na cokoliv, zapojte kreativitu a vlastní fantazii! Úžasné jsou popínavé rostliny. Jako malá jsem měla dřevěnou houpačku a po konstrukci se vinula květina. To místo jsem milovala. Připadala jsem si jako princezna na královské zahradě.

Posezení v pergole

Dají se také zakoupit dřevěné vysoké mřížky, které se upevní do země a tím vzniknou ideální podmínky právě pro uvedené popínavé rostliny či květiny. A co takové posezení večer u grilu? To zní lákavě, že? Dobrá volba je dřevěná pergola Pergoly-trutnov Ta Vám zajistí útulný koutek s posezením. Můžete se schovat před sluníčkem nebo deštěm. Navíc pergoly Vaší zahradě dodají obrovský šmrnc, prostě tam patří! Vyrábí se ve více variantách, staví si jen vybrat dle svého vkusu. Pokud přemýšlíte, jaký si pořídíte do pergoly zahradní nábytek, tak Pergoly Trutnov s r.o. mají v nabídce i tento druh výrobku. Navíc z kvalitního masivu.