Previous Article Next Article Pánské kožené tašky přes rameno.
Posted in Produkty

Pánské kožené tašky přes rameno.

Pánské kožené tašky přes rameno. Posted on 7.12.2021

Jedinečný tip na luxusní dárek pro vašeho přítele, manžela nebo otce. Pokud si váš muž potrpí na kvalitu, chodí elegantně oblečený a neběhá jen v silonové bundě a ve sportovní obuvi, určitě ocení váš dárek. Slovo ocení snad ani není dostatečně výstižné, protože on bude doslova nadšený.

taška

Pánská kožená taška přes rameno Brasnarstvitatiana ho naprosto oslní, navíc až zjistí všechny výhody, už nebude nikdy z domu vycházet bez této brašny. Taška je vyrobena z nejkvalitnější pravé hovězí, popřípadě vepřové kůže, její barevné provedení je zcela na vaší volbě, na výběr je velké množství odstínů ve vzorníku. Dokonce si můžete vybrat i z odstínů nití, kterými bude kabela šita. Můžete si tedy zvolit barvu, která bude co nejdokonaleji ladit se šatníkem obdarovaného. Kožená taška je dílem ruční výroby zkušené brašnářské dílny s dlouhou tradicí, která dává přednost klasickým, ověřeným modelům, ale určitě zde najdete i kusy stylu moderního a luxusního. Každá taška díky své kvalitě má opravdu velice dlouhou životnost, a pokud se jí dostane adekvátní péče, bude svého majitele provázet celý život. Každý muž ocení její praktičnost, disponuje našitými kapsami na mobil, vizitky, tužky i držadlem do ruky.

taška

Aby taška svému majiteli padla jako ulitá, má nastavitelný popruh, který si každý upraví podle svých potřeb. Do tašky se pohodlně složí materiály formátu A4, nebo formátu A5, budou zde dokonale chráněné a tak se přenášení stane naprosto jednoduchou a pohodlnou záležitostí. Během chvilky stačí se stolu shrábnout hromadu dokumentů, vložit do kabely a spěchat k rodinné večeři. Večer dodělat nutnou práci a v kabele opět přenést na pracoviště. Objednejte kabelu svému milovanému ještě dnes, už nebude trávit večery v kanceláři, materiály jednoduše přenese do domácí pracovny a večeře budou společné. Tato investice se vám určitě brzy vrátí v podobě pohodového a klidného partnerského svazku.