Previous Article Next Article Peníze pro vaše velké plány
Posted in Nezařazené

Peníze pro vaše velké plány

Peníze pro vaše velké plány Posted on 25.10.2018


Když má člověk velké plány, tak k nim zpravidla potřebuje také velké peníze. Jenže kde je vzít?

Existuje hned několik míst, kam se v takové situaci můžete obrátit. Většinu lidí tak okamžitě napadne, že se vydají do banky. To je jistě dobrá úvaha, neboť banky jsou solidní důvěryhodné instituce, kde vám nehrozí nějaký podvod anebo nečestné nezákonné jednání. Jejich počínání je svázáno zákonem, takže se ničeho nemusíte obávat.
kovové peníze

Obávat byste se měli jen toho, že nesplníte stanovené podmínky a nikdo vám tak půjčku nedá.

Proč by se to mohlo stát?

Důvodem může být především to, že máte nějaký záznam v registru. K tomu přijde člověk raz dva, třeba kvůli tomu, že pozdě zaplatí pojištění, úhradu za energie či telefon, zkrátka je to opravdu snadné, přijít k záznamu v registru a jen tak se ho už nezbavíte. Na vaši žádost bude vymazán až za několik let.

Druhým důvodem vašeho odmítnutí v bance by mohl být nízký příjem. V tomto případě jsou pravidla také neúprosná, a i když je to, co banky považují za dostatečný příjem pro mnohé naprosto nedosažitelná výplata, tak s tím nic nenaděláte. Prostě když k vám potřebné peníze každý měsíc nepřiplují na účet, tak máte smůlu.
prasátko a sluneční brýle

Jestliže v bance nepochodíte, je ten pravý čas vydat se do nebankovní společnosti. Vlastně ani nikam chodit nemusíte, protože vše potřebné můžete sjednat online přes internet. Domluvit se zde můžete i v případě nižšího příjmu na hypotéce bez příjmu anebo v případě záznamu v registru na hypotéce bez registru. To jsou dvě možnosti, které vám mohou přijít vhod.

A zdaleka nejde pouze o půjčky na pořízení nemovitosti, ale prakticky na cokoli, takže je oceníte jak v případě podnikání , tak i v situaci, kdy se zajímáte o spotřebitelský úvěr. A pokud jsou vaše potíže s příjmem anebo se záznamem v registru zanedbatelné, můžete se těšit na výhodné úroky podobné jako v bance.