Previous Article Next Article Prožijte klidnou dovolenou s menstruačními kalhotkami
Posted in Služby

Prožijte klidnou dovolenou s menstruačními kalhotkami

Prožijte klidnou dovolenou s menstruačními kalhotkami Posted on 20.7.2023


Cyklistika na Třeboňsku – máte naplánovanou týdenní akci na kolech, například v krajině rybníků, která je vhodná i pro začínající cyklisty? A zrovna vám na tento týden vychází menstruace? Pak máme pro vás lepší návrh, nežli jsou sice osvědčené, ale poněkud nepohodlné a nepraktické vložky nebo tampóny. Menstruační kalhotky z nanovláken bezpečně odsají veškeré nežádoucí tekutiny a vy se cítíte příjemně a v bezpečí. Reklamy na menstruační vložky se vás pak nebudou týkat a spíše se nad nimi pousmějete. Užijte si cyklistiku v sedle silničního nebo horského kola tak, abyste z ní skutečně něco měly, aniž by vás stále něco svíralo, škrtilo a svědilo, což při jízdě na kole na úzkém sedle může být poměrně často.

dívka v posteli

Horská turistika v Jizerských horách – Jizerské hory jsou krajinou velmi malebnou a vyplatí se tu pronajmout alespoň na týden penzion nebo chatu a procestovat tu desítky kilometrů na kole nebo pěšky. Příroda je tu velmi rozmanitá a překrásná v každém ročním období, a to i v zimě na běžky. A opět se tu mohou dobře uplatnit menstruační kalhotky, které tu zastoupí tampony či vložky. Nač se o dovolené či volných víkendech na horách trápit, když to není nutné. Pohodlí kalhotek oceníte i na celodenních túrách, kde byste museli častěji měnit tampony ve volné přírodě.

dívka v autě

Vodácká výprava na Berounce – menstruační kalhotky i na vodě? Proč ne? Když vás to tu zastihne, tak co si tu počít s tamponem? S ním bude velmi riskantní fyzicky namáhavá činnost v průběhu plavby či při přenášení lodí přes jezy, ale zároveň i nechtěné koupele při převržení lodi. S kalhotkami se zcela mění situace, s nimi nemusíte mít obavy podniknout i náročnější vodácké akce, samozřejmě s ohledem na bezpečnost při plavbě zejména na nebezpečných jezech. Neměly byste ale být rozptylovány menstruací a budete se lépe soustředit na samotnou plavbu.