Previous Article Next Article Trampolínu je potřeba mít kompletní
Posted in Muži

Trampolínu je potřeba mít kompletní

Trampolínu je potřeba mít kompletní Posted on 17.12.2017

Koupě některých doplňků k trampolíně je vhodné řešit už s nákupem samotné cvičební pomůcky. Určitě budete potřebovat krycí plachtu, která zamezí přímému vlivu nepříznivého počasí. Kvalitu může snižovat nejen déšť, ale i přímé sluneční záření. Ochranná síť je jistě samozřejmostí, zejména pokud máte děti mladšího věku. Je to potřebné především pro jejich bezpečnost.

· Také si někdy připadáte tak trochu jako na Islandu?
· I k nám, do střední Evropy, se pomalu dostávají různé silné větry, které nám mnohdy znepříjemňují život.
· Právě kvůli nim je zapotřebí vše na zahradě zajistit tak, abychom nezpůsobili kolemjdoucím nějaký problém nebo třeba jen nemuseli hledat své věci po sousedních zahradách.

chlapec ve vzduchu

o Kotvící sada zajistí, že se naše trampolína nepromění v netradiční vzducholoď a neopustí své stanoviště.

Porouchaná trampolína je nebezpečná

Kromě těchto doplňků jsou zapotřebí některé základní díly čas od času vyměnit. Proto jsou v nabídce prodejců samozřejmostí na prodávané trampolíny náhradní díly.

· Dříve či později se mohou opotřebovat například pružiny, které jsou velice namáhané.

napnutá péra

Někdy se lidé domnívají, že ochranný kryt, který je instalován po obvodu skákací plochy, je spíše pro parádu a není tudíž důležitý. K tomuto názoru možná svádí to, že se vyrábí v několika veselých barvách. Je to však velice důležitý prvek, který může zabránit vašemu dítěti před velice nepříjemným a bolestivým zraněním. Pokud by dítě vstrčilo prst do pružiny právě ve chvíli, kdy je natažená, prstík by zůstal v pružině skřípnutý. A to jistě není hezká představa. Jestliže tedy vidíte, že ochranná síť už dostává trhliny, určitě ji neodkladně vyměňte.

o Přeci nechcete, aby měl váš potomek na zahradní sportování nepříjemné vzpomínky.
o Nebo by se dokonce začal vašemu dárku vyhýbat obloukem a raději opět zasedl k počítačové hře.