Next Article Využijte nových tvarů s novou technologií
Posted in Produkty

Využijte nových tvarů s novou technologií

Využijte nových tvarů s novou technologií Posted on 19.10.2017

Z praxe asi všichni znáte klasickou lineární zářivku, kterou si doma svítíte na pracovní plochu kuchyňské linky nebo v dílně. Led zářivky jsou ideálním osvětlením všude tam, kde je zapotřebí kvalitního osvětlení a zároveň požadavek velké úspory, což je s těmito zdroji světla velmi snadno dosažitelné. Zejména na pracovištích, kde se svítí téměř nepřetržitě, je úspora led osvětlení znatelná. Pořiďte si do svých skladů, halových prostor a dílen takové osvětlení, s kterým vaše firemní náklady na provoz nebudou narůstat. Vysokou úsporou si můžete být jisti. Díky tomuto úspornému světelnému zdroji budete nejen šetřit rozpočtové náklady vaší společnosti, ale zároveň vytvoříte svým zaměstnancům kvalitní podmínky pro plnění pracovních povinností., které jim samozřejmě půjdou mnohem rychleji při kvalitním osvětlení. Kruhová zářivka 2gx13 je pro každého zaměstnavatele tou správnou volbou při výběru osvětlení pracovních ploch.

kruh

Jejich úspora vás zaskočí

Pamatujete na doby, kdy jste doma i v zaměstnání pracovali v šeru jen kvůli tomu, aby se vám snížily náklady za elektrickou energii? To samozřejmě ničilo vaše zdraví a taky asi pracovní výsledky nebyly zrovna takové, jaké by si váš zaměstnavatel představoval. Šetřit na náklady za energii tak, že se bude svítit málo, se ale mohlo dít jen proto, že se používaly žárovky, které elektrickou energii téměř vysávaly. V dnešní době naštěstí různí výrobci nabízí nové technologie a světelné zdroje jsou tak úsporné, že i při celodenním osvětlení neuvidíte na konečném vyúčtování žádný nárůst. Kromě vysoké úspory vás ještě čeká jedno příjemné překvapení, a to je jejich dlouhá životnost.

barevnost

Nezapomínejte na kvalitní osvětlení

Ať už si teprve vybavujete svoji dílničku nebo se jí snažíte jen vylepšit, nezapomeňte ji vybavit kvalitním osvětlením. S kruhovými zářivkami můžete v dílně strávit klidně celý víkend, a přesto vám to manželka nebude vytýkat, protože nespotřebují téměř žádnou energii.