Previous Article Next Article Bydlete jako na zámku!
Posted in Produkty

Bydlete jako na zámku!

Bydlete jako na zámku! Posted on 14.5.2022

Zařizujete si vlastní byt nebo rekonstruujete? Vždy je zapotřebí mít v hlavě nápad a mít vše předem rozvrhnuté a naplánované. Rozhodně se nevyplatí přípravy podcenit a odfláknout, protože to nikdy nedopadá dobře. Vždy je důležité mít vše správně změřené, napočítané a rozvrhnuté nanečisto. To znamená, že pokud chcete stěhovat nábytek, kupovat nové vybavení do pokoje, vždy mít změřené prostory i daný nábytek a co je důležité – také si předem dobře rozvrhnout jednotný styl a sladěnost nábytku. Může se pak stát, že vás nábytek vůbec nebude kompletně ladit a každý kus bude z jiného dřeva. To je opravdu důležité, neboť každé dřevo má jinou barvu, je jinak masivní a pak je rozdílnost opravdu hodně znát! Mimo to je dobré mít předem zvolenou jednotnou barvu a styl nábytku a v tomtéž stylu nábytek dokupovat a ladit interiér při budoucích úpravách.

retro stůl

A jak tedy co nejlépe vybavit pokoj novým nábytkem? Nejdříve si zodpovězte na otázku, v jakém stylu chcete mít celou místnost a tedy i nábytek. Možná by vás ani nenapadlo přemýšlet nad nějakým stylem, ale je to důležitější, než si možná teď myslíte. Protože se musíte rozhodnout, zda chcete vše ladit v moderním stylu a nebo naopak v retro stylu.

zámecká místnost

Někomu se totiž může líbit moderní až futuristický vzhled nábytku a vybavení a někomu zase třeba selský nábytek, barokní styl a podobně. Takže byste si jako první měli rozmyslet, k jakému stylu tíhnete. Ale stále se mezi námi najdou tací, kteří milují starý historický nábytek. Je to kus historie, umění, které dnes už málokdo umí vyrobit. Připadáte si pak jako na zámku, protože takový nábytek dřív měla jen šlechta a poddaným se o tom ani nezdálo. A pokud chcete bydlet jako na zámku i dnes, pořiďte si retro noční stolek https://svetpokladu.cz/styles/stoly-a-stolky/. Nenajdete zde jenom noční stolky, ale spoustu dalšího historického nábytku, který ocení všichni milovníci historie.