Previous Article Next Article Kouzlo roláků aneb módní nesmrtelná ikona
Posted in Nezařazené

Kouzlo roláků aneb módní nesmrtelná ikona

Kouzlo roláků aneb módní nesmrtelná ikona Posted on 5.5.2023

Roláky snad každý nosí od svého dětství. Jsou bezpochyby oblíbeným kouskem v šatníku. Avšak jsou povzneseny na vyšší level v podobě módního trendu. Přínosem je samozřejmě též, že rolák krásně zahřeje a ochrání i váš krk.
zamrzlé jezero 
Rolák není jen cool pro zahřátí
 
I když samozřejmě předností a to neocenitelnou je poskytnutí tepla pro tělo i krk. Na trhu je rozsáhlý výběr, kdy můžete zvolit slabší materiál, který je vhodný pro spíše podzimní a sychravé dny. Nebo též v případě pod kvalitní zimní bundu či kožich. Nebo dát přednost rolákům ze silné vlny a zkrátka upřednostnit huňaté roláky, na které se lze spolehnout i v mrazivých dnech.
 
Co je in neboli módní trend?
 
Zde je vše bez limitu, zcela bez hranic. Vše ponecháno na fantazii a přednosti v rámci stylu. Moderní jsou jak jednobarevné kousky, které se tak dokonale hodí ke všemu, především dobře vyniknou nejen v kalhotovém kostýmu. Jsou ideální volbou k barevné sukni. Naopak roláky s jakýmkoliv vzorem i stále oblíbeným severským, tak dobře oživí jednobarevné oblečení.
 
Ideální volba?
 
Pro ty, které vyznávají a preferují elegantní styl, je adekvátní vybrat rolák designově spíše připomínající upnutější svetřík s dlouhým rukávem. Ideální nejen k pouzdrové sukni či úzkým kalhotám. Dobře vypadá rolák i v kombinaci, když si ho vezmete pod šaty.
 
Naopak pro příznivkyně sportovního stylu jsou ideální kousky se vzory, především již výše zmiňovaný severský vzor, vhodnější jsou roláky ze silné vlny. Velmi dobře takto vypadají, když si k nim vezmete rifle a za obuv můžete zvolit oblíbené válenky.
 zimní oblečení
Rolák je módním kouskem pro každou ženu i dívku
 
Tento kousek oblečení by neměl chybět tedy v žádném šatníku, neboť prokáže dobrou službu každé. Sluší všem a dá se upotřebit ke kalhotům, sukni, šatům. Stejně tak dlouhý huňatý rolák je ideální k legínám. Variant se nabízí mnoho. Předností je, že se jedná o zcela univerzální módní kousek, který je stále trendy a v zimním období se těší své neutuchající oblibě.
 
Závěrem
 
I když se zde hovoří jako o módním kousku, který by neměl chybět v dámském šatníku. Tak rolák by neměl chybět v žádném šatníku. Však i mužům velmi sluší. V kombinaci se sakem se jedná o velmi módní trend vhodný do společnosti či na pracovní schůzku.