Previous Article Next Article Legíny pro ženy i dívky
Posted in Produkty

Legíny pro ženy i dívky

Legíny pro ženy i dívky Posted on 3.4.2022

Již mnoho let se v šatnících žen udržují legíny. Jde totiž o velmi praktický kousek šatníku. Lze ho totiž kombinovat s mnoha dalším oblečením. Dají se nosit k sukním, šatům, kraťasům, ale také k dlouhým tunikám, kardiganům, svetrům i šatovkám.

Legíny jsou tak velmi vhodné na běžné nošení, ale i na sport. Vyrábějí se v různých délkách, střihů, barev i motivů. Také z různých materiálů a tak je možné si na sport pořídit i legíny nejenom s vysokým pasem, které nebudou sjíždět, ale také legíny i s funkčním materiálem, které budou jako druhá kůže. Sportovní legíny tak díky funkčním materiálům mohou být teplé do chladných dnů nebo naopak pomohou odvádět pot při teplých letních dní. Legíny při sportu nikde nepřekáží, nic neplandá a dá se v nich dělat jakýkoli pohyb bez problému.

sportovní legíny

Naopak se legíny dají nosit jenom na sport, ale také i k šatům a k více společenskému oblečení. Je důležité umět legíny správně skloubit se zbytkem outfitu. Legíny tak krásně padnou všem ženám. Lze zdůraznit přednosti a schovat nedokonalosti. Skvělou volbou na sport i na více elegantní nošení jsou krátké legíny pod šaty Disstyle.cz. Legíny se k šatům nejenom hodí, ale je to také velmi praktické. Což oceníte, pokud například musíte běhat za dětmi či jste velmi akční a i v šatech se chcete cítit komfortně. Legíny k šatům vypadají velmi elegantně.

zajímavé legíny

Při nošení legín dbejte na to, aby když máte výraznou baru legín či různé veselé motivy, tak aby byl naopak vršek tlumený a jednobarevný. Je tomu i naopak. K jednobarevným legínám si zas můžete vzít velmi výrazný top. Legín se opravdu nemusí bát žádná žena. Naopak při vhodné kombinaci jsou velmi elegantní a ženské pro většinu žen. Dokážou udělat lichotivou postavu a budete se v nich cítit více žensky. Stačí, když si najdete padnoucí legíny, které budou přiměřeně dlouhé a nikde se nebude nic krabatit.