Previous Article Next Article Užívejte si dovolenou v Chorvatsku naplno
Posted in Životní styl

Užívejte si dovolenou v Chorvatsku naplno

Užívejte si dovolenou v Chorvatsku naplno Posted on 22.9.2018

Chtěli byste se vydat k moři, ale nevíte kam? Záleží na tom, co od své dovolené očekáváte. Jestliže je vaší prioritou průzračně čisté moře a oblázkové pláže, tak nebude od věci popřemýšlet nad tolik oblíbeným Chorvatskem. Tento krásný stát vám může mimo to nabídnout i zajímavou přírodu, tradiční městečka, milé lidi na doslova každém kroku, chutnou přímořskou kuchyni a v neposlední řadě tu pravou dovolenkovou atmosféru. Je to to, co jste hledali? Pokud ano, neváhejte zakoupit jízdenky a vydejte se na cestu třeba už za pár dní.
pohled na Split

Autobusem nebo vlastním vozidlem?

Jet do Chorvatska autobusemje velmi pohodlné a praktické hned z několika důvodů. Lidé to už pochopili, proto dávají tomuto dopravnímu prostředku přednost před osobním vozidlem. Jaké výhody to tedy vlastně má? Co od toho můžete vlastně očekávat?

Nemusíte řešit dálniční známky ani zpoplatněné úseky
– Není třeba celou cestu zírat do mapy a sledovat provoz
Vyhnete se nepříjemným kolonám, do kterých byste se mohli díky nezkušenosti dostat
– Budete moci strávit tuto náročnou cestou odpočinkem, nikoliv náročným řízením po neznámých silnicích
– Můžetesledovat filmy, poslouchat hudbu, hrát hry nebo se bavit se svými přáteli
– Finančně výhodnější než jízda vlastním vozidlem
pobřeží v Dubrovníku

Volba termínu je na vás

Jízdenky na autobus mířící do Chorvatska se prodávají v mnoha termínech, je však jasné, že přes hlavní sezónu jich seženete mnohem více. Je však nutné vzít v potaz i to, že se mohou rychleji vyprodávat, proto pokud máte zájem o konkrétní termín, určitě si jej neváhejte včas zarezervovat. Jen tak budete mít jistotu, že na vás zbyde místo, respektive sedadlo. Navíc vás mohou potěšit slevy za včasný nákup, kdy platí, že čím více v předstihu nakoupíte, tím více ušetříte. Jak tedy sami vidíte, vyrazit na dovolenou moderním a klimatizovaným autobusem se zkrátka vyplatí.