Previous Article Next Article Dekorace z vašich fotografií do bytu
Posted in Dům a byt

Dekorace z vašich fotografií do bytu

Dekorace z vašich fotografií do bytu Posted on 5.5.2023

Dekorace z fotografií se dají v současné době nechat udělat v každém menším městě, či přes internet během pár dnů. Ve většině případů vám k tomu bude stačit fotografie v elektronické podobě a peníze na zaplacení zakázky.
žena s fotoaparátem
Fotoobrazy
Fotoobrazy jsou jednou z nejoblíbenějších možností, jak vystavit fotografie v bytě či domě. Fotoobraz si můžete nechat vyrobit na různé materiály. Krásně vyvedené fotografie si můžete nechat natisknout na dřevo či plátno, nebo třeba nechat vyrobit samolepku nalepovací přímo na zeď. Takové obrazy se dají vyrobit od rozměrů klasické fotografie až po velko-formátové obrazy. Výhodou fotoobrazů je jejich vysoká kvalita a často velice krásné provedení.
Fotografie v rámečku
Fotografie v rámečcích známe asi všichni. Nemusí se však jednat pouze o jednu fotku v rámečku položenou třeba na komodě. Rámečky se dají sehnat z různých materiálů a různých tvarů. Krásně vypadají i fotografie v koláži, kdy v jednom rámečku máte vlastně několik sekcí na fotografie. Další možností je třeba kresba na stěně, a na ní efektně rozmístěné fotografie.
žena fotografka
Fotomagnetky
Máte málo místa na stěnách? Pořiďte si fotomagnetky na ledničku. Takové magnetky také můžete sehnat v různých rozměrech až po velikost A4. Pokud máte děti, můžete nechat vyrobit malé magnetky a ty nechat na ledničce pro děti na hraní.
Fotoknihy
Fotoknihy se budou vyjímat ve vaší knihovničce a budete si je moci kdykoli prohlédnout. Fotoknihy se často vyrábí na dané téma, třeba svatební, narozeninové apod. Často se ale také dávají jako dárek třeba k Vánocům.
Fotokalendáře
Fotokalendář je výborná kombinace vystavení fotografií a účelného kalendáře. Kalendář si můžete vybrat, jaký vám vyhovuje. Ve většině případů je na výběr stolní a nástěnný a jejich různé varianty. Je libo velký měsíční kalendář, nebo raději kalendář plánovací?