Previous Article Next Article Jak rychle na svaly
Posted in Produkty

Jak rychle na svaly

Jak rychle na svaly Posted on 28.2.2022

Všeobecně se již v dnešní době mluví o tom, že pro správný růst svalové hmoty je důležitý dostatečný příjem proteinů. Každý fitness trenér doporučuje jejich přísun v jiném denním čase, ale shodují se, že jejich příjem je velmi důležitý v období po svalovém tréninku. Ale i jinak třeba pro redukční dietu je vhodné zvýšit podíl bílkovin ve stravě. Jejich správná kombinace se sacharidy oddaluje pocit hladu, což je v období redukce vhodné a žádané.

proteinový nápoj

Pro mnohé je potřeba, aby měli takové proteinové jídlo během dne rychle po ruce, jelikož často spěchají do práce nebo k jiným povinnostem. Pro každého navíc není jednoduché zajistit si prostředí, kde by si mohl nerušeně připravit plnohodnotný oběd.

Proto jsou výbornou volbou pro všechny, kteří se snaží zvětšit svalový objem nebo jednodušeji zhubnout, proteinové nápoje po cvičení Goodly. Jedná se o prášek, který se snadno rozmíchá ve vodě a během pár vteřin si připravíte nápoj, nahrazující jeden celý teplý chod. Díky svému obsahu makro i mikroživin Vám dodá energii, zasytí a nemusíte se bát nedostatku jakéhokoli prvku v potravě. Součástí složení tohoto nápoje je velké množství proteinů, v rámci kterých najdete také ucelenou řadu 18 bcaa aminokyselin. Jedná se o rozvětvené aminokyseliny, které si lidské tělo neumí vytvořit samo a je tedy odkázáno na vnější příjem.

redukční dieta

Při tom se jedná o důležitou složku potravy, kterou využívají hlavně sportovci jako doplněk stravy. Dále ve složení naleznete také 24 nejdůležitějších minerálů a vitamínů. Pro podporu imunity je v něm obsaženo probiotikum dextrin a také 6 druhů bakteriálních kultur. Navíc je zde vláknina z čekanky, která přináší nasládlou chuť a funguje jako prebiotikum. Nápoje si na e-shopu můžete vybrat ve čtyřech různých příchutích, takže si můžete zvolit takový, který Vám bude nejlépe vyhovovat.