Previous Article Next Article Odškodnění po autonehodě bývá někdy i zapeklitá věc…
Posted in Služby

Odškodnění po autonehodě bývá někdy i zapeklitá věc…

Odškodnění po autonehodě bývá někdy i zapeklitá věc… Posted on 9.2.2022

Odškodnění po autonehodě bývá někdy i zapeklitá věc, to když se pojišťovací společnost chce vyvléknout ze své odpovědnosti a přizná poškozenému jen základní odškodnění. Vy se ale nenechte zastrašit velkou a náročnou administrativou, a pokud máte pochybnosti o výši vyplacené částky, kontaktujte Poradnu on-line, kde nahlásíte odškodnění po dopravní nehodě https://www.poradnaodskodneni.cz, kde se vám budou věnovat odborníci na slovo vzatí. A vy s nimi můžete svůj problém prodiskutovat, ale také požádat o revizi vyplaceného odškodného.

nehoda následky

A věřte, že Poradna, která působí na trhu již pěknou řádku let, vymohla pro své klienty až leckdy trojnásobek původní částky, než která jim byla přiznaná. Například při posouzení bolestného po revizi odborníky z Poradny bývá často zjištěno pochybení ošetřujícího lékaře a špatně vyplněný posudek, to znamená nižší počet bodů, na základě kterých pak pojišťovna přizná výši bolestného.

bolestné úraz

Poradna totiž spolupracuje s ověřenými advokáty, kteří mají právo a paragrafy v malíčku, jim sekundují nejlepší znalci z oboru zdravotnictví. Jen když máte kvalitní a profesionální zdroj informací, dokážete vymoci to, nač máte právo! A s jejich pomoci se vám to podaří, jen neskládejte ruce do klína a napište do Poradny, kde se vám budou věnovat zkušení profesionálové. Ti totiž vědí, v jak těžké situaci se právě nacházíte, protože těžká autonehoda zanechává stopy nejen na zdraví, ale hlavně i na duši, a proto empatie a pomoc je v tuto chvíli na místě. Někdy se stává, že jste označeni jako viníci nehody, přestože jste ji nezpůsobili. Leckomu už nezbývají síly se bránit, předejte i v tomto případě svůj požadavek na revizi a prošetření zkušeným advokátům v oblasti vymáhání škod a zaručeně vám pomohou.

Jde totiž o to, že pomoc Poradna nabízí i lidem, kteří na první pohled nemají dobré vyhlídky na úspěch. S pomocí zkušených právníků a znalců v lékařství, se daří zvrátit, i zdánlivě pro vás, neřešitelné případy!