Previous Article Next Article Jak splatit dluhy a nezbláznit se z toho
Posted in Finance

Jak splatit dluhy a nezbláznit se z toho

Jak splatit dluhy a nezbláznit se z toho Posted on 22.8.2021

Existuje celá řada přivýdělků a dalších podobných alternativních zdrojů peněz, které mohou sloužit jako velice dobrý supplement pro vypadnutý příjem nebo neočekávané snížení. Ale co potom Fahd? My vám je v tomto krátkém článku představíme tak, abyste si mohli vybrat a mohli vydělat a třeba i splnit vaše závazky.

renovation-1262389_640

  1. Přivýdělek na PC

Od Copywritingu až po doučování či jiné, existuje tolik různých možností, kterých můžete využít, aby se vám dýchalo daleko lépe. Poskytnout vám potřebné finance a byť to může být jen pár stovek za měsíc, i ty se hodí, když jde do tuhého a za celý rok, pokud vydržíte a budete pracovat pilně, si můžete vydělat klidně i 12 000 dalších tisíc, kterými můžete splatit třeba část nevýhodné půjčky. Devět stovek za měsíc, to je zhruba půl hodina denně, kdy si k počítači sednete po práci nebo večer nebo i před prací a je to.

job-5243951_640

  1. Darování krevní plazmy za peníze

Krevní plazmy je nedostatek a existuje celá řada odběrných míst, které vám za vaši hodinu času zaplatí. Pokud dodržíte všechny pokyny darovacího místa a budete se i dobře stravovat (žádné fastfoody a podobné rychlokvašky!) tak si můžete vydělat za měsíc klidně i čtrnáct set korun! To potom za rok činí 16 800 korun! Pokud to spojíte s nějakým dalším přivýdělkem, jako třeba ten na PC, tak si můžete každý rok vydělat extra 30 000 korun vedle vašeho stálého zaměstnání! A to už je nemalá částka.

  1. Práce na částečný úvazek

Někdy je třeba trošku zatáhnout – pár let se vám sice bude žít ztěžka, nebudete mít alespoň nouzi o peníze. Najděte si nějaký přivýdělek, třeba jen na čtyři hodiny, dva dny v týdnu (o víkendu)! Byť si nemůžete celý víkend vyskakovat, i tak budete mít dost času na to, abyste se mohli věnovat rodině či přátelům. Navíc si takhle, pokud dostanete alespoň stovku na hodinu, můžete přivydělat klidně i 3200 korun za měsíc! A to už je dalších 30 000 korun za rok! S takovou můžete splatit i nevýhodnou malou půjčku za dva roky a máte klid.