Previous Article Next Article Váza je nejen praktická nádoba na kytky – Využijte ji i jako šikovnou dekoraci!
Posted in Produkty

Váza je nejen praktická nádoba na kytky – Využijte ji i jako šikovnou dekoraci!

Váza je nejen praktická nádoba na kytky – Využijte ji i jako šikovnou dekoraci! Posted on 2.9.2021


Potrpíte si na doplňky? To je dobře, protože právě díky doplňkům si můžete zútulnit svůj domov. Dekorace a nejrůznější doplňky vám vždy dobře poslouží.

Váza je nejen praktická nádoba na kytky – Využijte ji i jako šikovnou dekoraci!

Nějakou tu vázu má doma zřejmě úplně každý. Řezanou kytku totiž občas dostaneme, koupíme si ji nebo si do vázy aranžujeme dekoraci, sušené kytky a větvičky. Dnešní moderní vázy už nejsou ale jen těmi praktickými nádobami na vodu, kam dáváme řezané čerstvé květiny. Víte, že i váza vám poslouží jako skvělý bytový doplněk a dekorace, na kterou se budete chtít neustále dívat? Jak si vázu vybrat, jaké máte možnosti, co se tvaru a materiálu týče? Možná, že vás to hodně překvapí.

netradiční váza

Tradiční i ty netradiční materiály

Určitě znáte vázy skleněné, keramické, hliněné nebo porcelánové. Jistě, tyhle materiály se na zhotovování váz používaly vždy běžně a asi každý máme nějaký takový kousek doma. Ale může to být už po čase docela nuda, nemyslíte? Dnes můžete dát přednost zcela jiným materiálům, betonové vázy, vázy ze dřeva, z ratanu, z kamene ale i z kovu, jsou ty, které vám vyniknou v moderním interiéru a poslouží jako skvělá dekorace. Vázu můžete umístit nejen na stůl, ale dnes jsou k dostání i vázy závěsné, které vypadají skutečně originálně a jednoduše vám mohou viset na zdi. Tak kterou si vyberete?

Vykouzlete si netradiční domov se skvělými detaily

Nezapomeňte, že jsou to právě drobné detaily, které nám pomáhají zútulnit domácnost a přinášejí nám radost. Dekorace se dají obměňovat, můžete s nimi manipulovat a tak si je vždy můžete přizpůsobit. I když neseženete čerstvé květiny, do vázy můžete dát květiny sušené, v zimě pak například větvičky a podobně. Vytvořte si tak originální celoroční dekoraci, prim bude ale hrát právě váza.

bílá váza

Pokud máte rádi minimalistický a čistý styl, betonová váza vás jistě zaujme na první pohled, nemusíte ji dávat jen na nábytek, k dostání jsou i větší vázy, které se dávají na podlahu a vytvoří tak zajímavou a nepřehlédnutelnou dekoraci. Pokud vyznáváte přírodní a útulný styl, jistě neopomeňte ratanové vázy, ve kterých se vyjímají sušené květy.

Udělejte ze své vázy tu nejlepší domácí dekoraci.