Previous Article Next Article Rozhodnutí, zda chcete hubnout je jen na vás
Posted in Služby

Rozhodnutí, zda chcete hubnout je jen na vás

Rozhodnutí, zda chcete hubnout je jen na vás Posted on 22.9.2021

Také jsem bojovala několik let se svou váhou. Nutno podotknout, že jsem se držela sice stále v normálu (i když mě to stálo spoustu sil), ale jakmile jsem začala nakukovat u BMI už na hranici obezity, došla mi trpělivost.

BMI kalkulátor, jinak také body mass index je jakousi proměnnou či veličinou, jak chcete, která udává poměr naší hmotnosti k výšce spolu s věkem. Má několik hranic, ale neberte je striktně, protože například u kulturisty tato tabulka může stanovovat obezitu, přitom svalovec obézní není, jen jeho svaly váží více než u běžného smrtelníka.

nadváha váha osobní

Ale není nad to sebrat odvahu a jít do toho – změřit si své B M I ! obzvláště, pokud máte stravovací či váhové potíže. Nějak se ode dna odrazit musíte a nikdo vám s tím nepomůže. Respektive – pomůže, ale rozhodnutí je jen na vás.

A jestliže už máte dost neustálých výkyvů nálad a váhy a máte pocit, že to souvisí s vaším způsobem života a stravování, jděte do toho. Už nic neodkládejte na zítřek, popozítřek, příští měsíc, příští narozeniny, příští rok, ale hned dnes učiňte rozhodnutí a změňte svůj život k lepšímu. Tedy jen v tom případě, pokud s ním nejste spokojeni.

Pomoc poté najdete u svého praktického lékaře, dietologa, ale také na webu BMI kalkulátor, kde výživový poradce je vám k službám. Pomůže, poradí, povzbudí. A to pro začínající hubnutí je jistě velmi důležité.

Pokud máte problém s nakupováním, jste v časovém stresu kvůli zaměstnání anebo nechcete trávit dlouhý čas přemýšlením o receptech anebo nechcete trávit svůj drahý čas v nákupních centrech plných lidí a hluku, objednejte si dietní balíček přímo na adresu k vám domů.

okamžik rozhodnutí

Příprava denního jídelníčku nikdy nebyla snazší! Jídla jsou v instantní formě, jednoduše je nasypete do šejkru nebo do misky, protřepete, zamícháte, nebo krátce prohřejete v mikrovlnce a po pár minutkách je chutné jídlo na stole. Vy si ho jen doplníte čerstvou anebo lehce podušenou zeleninkou a už si můžete vychutnávat božské jídlo bez stresu a shonu. A k tomu ještě budete hubnout!!