Previous Article Next Article Orlando Bloom – Muž, co pomohl vyplout Pirátům z Karibiku
Posted in Muži

Orlando Bloom – Muž, co pomohl vyplout Pirátům z Karibiku

Orlando Bloom – Muž, co pomohl vyplout Pirátům z Karibiku Posted on 5.5.2023

·         Orlando Bloom ztvárnil v Pirátech z Karibiku postavu Willa Turnera, do které zvládl vnést odvahu hrdiny, rebelství piráta, lásku milovníka na život a na smrt, a to všechno okořenit nemalou dávkou humoru.
·         Známý je také ovšem z filmů Pán prstenů, Hobit, Trója, Černý jestřáb sestřelen nebo třeba Království nebeské. Většinou jsou mu svěřovány role hlavní, ovšem i ty vedlejší dokáže podchytit s neotřelou razancí.
piráti z karibiku
·         Do herce takových rozměrů by jen málokdo typoval, že se celý život potýká s dyslexií. I přes tento, pro herce velmi zásadní, handicap, vystudoval dvě umělecké školy zaměřující se na drama.
·         Orlando Bloom však dokáže zaujmout nejen svým hereckým talentem, ale také charismatickým vzezřením. K jeho neobvykle přitažlivému vzhledu přispěly i indické kořeny z matčiny strany.
vrak lodi
·         Identitu svého pravého otce, se dozvěděl teprve ve svých třinácti letech. Do té doby žil v domnění, že je synem již zesnulého spisovatele. Později se ovšem ukázalo, že tento muž trpěl neplodností.
·         Není divu, že si získal srdce hned miliónů fanynek. Za svůj život se zatím oženil dvakrát. Z manželství s Mirandou Kerr vzešel, dnes již šestiletý, syn. Byl také spojován se zpěvačkou Katy Perry, se kterou ještě před nedávnem navštívil Českou republiku.
·         Herec si už ovšem stihl několikrát za život nejen zlomit srdce, ale i jiné části těla. Přispěl k tomu fakt, že se nerad nechává zastupovat kaskadéry a ve svém volném čase je velmi sportovně aktivní.
hobitín nový zéland
·         Jeho aktivita se projevuje i v jiných oblastech. Upřednostňuje ekologický způsob života a sám byl dlouhá léta vegetariánem. K běžnému způsobu stravování se vrátil až kvůli přijetí role, která to vyžadovala.
·         Orlandu Bloomovi nejsou lhostejná ani základní lidská práva a situace v zaostalejších částech světa. Je tváří mnoha charitativních projektů, financuje je a osobně se účastní některých cest do zemí s nízkou životní úrovní. Spolupracuje také s organizací UNICEF.